KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9939310
nr 993 9310
Enrico Baj
(1924-2003), Italien
Blandteknik, Enrico Baj (1924-2003), 48/250, signerad, 74x59
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 9 november 2015
kl 19:23:11
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
Enrico Baj
Läs mer om Enrico Baj